Pompy perystaltyczne

Grupy produktów

Perystaltyczna pompa dozująca DULCOFLEX DFXa

Wydajność tłoczenia od 10 ml/h do maks. 65 l/h przy przeciwciśnieniu do 7 barów

DULCOFLEX DFXa dozuje media, gazujące, o dużej lepkości, zawierające cząstki ścierne i media wrażliwe na działanie sił tnących (ciecze nienewtonowskie), wyznaczając nowe standardy w zakresie dozowania. Pompa perystaltyczna gwarantuje dozowanie liniowe (±1%) i powtarzalne we wszystkich warunkach procesowych. Wymiana węża jest łatwa do wykonania.

Szczegóły dostępne TUTAJ.

Perystaltyczna pompa dozująca DULCOFLEX DFYa

Wydajność tłoczenia od 5,1 l/h do maks. 410 l/h przy przeciwciśnieniu do 8 bar

Bezzaworowa perystaltyczna pompa dozująca DULCOFLEX DFYa gwarantuje dozowanie precyzyjne, liniowe i powtarzalne we wszystkich warunkach procesowych. Pompa dozuje bez problemu media gazujące, o dużej lepkości, zawierające cząstki ścierne i media wrażliwe na działanie sił tnących (ciecze nienewtonowskie), wyznaczając nowe standardy w zakresie dozowania.

Szczegóły dostępne TUTAJ.

Pompa perystaltyczna DULCOFLEX DFDa

Wydajność dozowania do 35 000 l/h; przeciwciśnienie do 15 barów.

Pompa perystaltyczna DFDa jest zaprojektowana do najwyższej wydajności tłoczenia oraz wysokich ciśnień i charakteryzuje się spokojną pracą oraz długą żywotnością. Jest wyposażona w poły ślizgowe i węże wzmocnione tkaniną – doskonała do zastosowania w przemyśle.

Szczegóły dostępne TUTAJ.

Pompa perystaltyczna DULCOFLEX DFCa

Wydajność dozowania do 25 000 l/h; przeciwciśnienie do 8 barów.

Duża wydajność tłoczenia to żaden problem dla pompy perystaltycznej DULCOFLEX DFCa. Do zastosowań przemysłowych jest wyposażona dodatkowo w rolki i węże wzmocnione tkaniną.

Szczegóły dostępne TUTAJ.

Szybki kontakt Zamów ofertę