Elektromagnetyczna membranowa pompa dozująca gamma/ XL

Aktualności

Wysoka wydajność, doskonałe funkcje

pompa dozująca gamma XL

Nowa elektromagnetyczna membranowa pompa dozująca gamma/ XL jest rozszerzeniem naszej sprawdzonej pompy gamma/ X. Pokrywa ona zakres wydajności 8 – 80 l/h przy przeciwciśnieniu 25 – 2 bar. Ponadto gamma/ XL oferuje dodatkowe interfejsy, jak np. magistralę CAN i łączność WLAN. Dzięki temu pompę gamma/ XL można połączyć ze wszystkimi systemami, urządzeniami i platformami.
Podobnie jak gamma/ X, gamma/ XL charakteryzuje się intuicyjną obsługą. Pompa jest obsługiwana za pomocą pokrętła „click wheel” oraz 4 dodatkowych przycisków. Monitorowanie ciśnienia pracy bez elementów mających kontakt z medium zapewnia najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Na bieżąco wykrywane są nieprawidłowe stany hydrauliczne, takie jak zapowietrzona głowica, zbyt wysokie lub niskie ciśnienie w układzie. W ten sposób osiągana jest najwyższa dokładność dozowania, a zużycie dozowanych substancji jest redukowane do wymaganej ilości.
We wbudowanej pamięci urządzenia zapisywanych jest 300 ostatnich zdarzeń systemowych. W razie potrzeby umożliwia to szybką analizę przyczyny i usunięcie błędu.
Ponadnormatywne odchylenia wydajności dozowania lub nieprawidłowe stany hydrauliczne są natychmiast rozpoznawane i korygowane przez sterownik gamma/ XL. W menu obsługi pompy znajdują się informacje o wymaganych częściach eksploatacyjnych.
Ten inteligentny produkt można dodatkowo połączyć z DULCOnneX – naszą opartą na chmurze platformą IIoT do zarządzania procesem. W ten sposób użytkownik ma dostęp do parametrów układu w czasie rzeczywistym, co pomaga unikać przestojów oraz generować w pełni automatyczne raporty.

Zalety dla użytkownika

  • Proste ustawianie wydajności dozowania bezpośrednio w w l/h lub gph
  • W pracy z produktem stężonym, bezpośrednie wprowadzanie wybranego stężenia docelowego przy dozowaniu proporcjonalnych ilości
  • Zintegrowany pomiar ciśnienia i wskazywanie jego wartości podczas rozruchu i w procesie dozowania – dla większego bezpieczeństwa
  • Zakres regulacji wydajności dozowania 1:40 000
  • Niemal niezużywalny i ekonomiczny napęd elektromagnetyczny z zabezpieczeniem przeciwprzeciążeniowym
  • Różnorodne możliwości sterowania, np. od sygnału analogowego 0/4-20 mA, impulsowo, timerem lub z PLC (Profinet, Profibus DP, CANbus, Modbus)

Zakres zastosowania pompy dozującej gamma:

  • Do zastosowania w najtrudniejszych procesach, aplikacjach i wszystkich gałęziach przemysłu
  • Dzięki timerowi pompa może pracować jako urządzenie sterujące, np. w procesie uzdatniania wody chłodzącej

Zdalny monitoring w czasie rzeczywistym – DULCOnneX

DULCOnneX to kompletne i inteligentne narzędzie, umożliwiające podłączenie komponentów dowolnego układu do sieci cyfrowej. DULCOnneX jest platformą IIoT opartą na chmurze, pozwalającą na wygodny, zdalny monitoring pracy urządzeń w czasie rzeczywistym. Czytelny interfejs graficzny użytkownika umożliwia łatwe zarządzanie podłączonymi urządzeniami, analizę danych procesowych, śledzenie wybranych parametrów, obsługę serwisową, raportowanie i wiele innych.
Więcej szczegółów na stronie poświeconej DULCOnneX

Szybki kontakt Zamów ofertę